معرفی رشته‌های تحصیلی بمنظور ارائه خدمات پایان‌نامه

 • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  معماری (تمام گرایش ها)
 • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  شهرسازی (تمام گرایش ها)
 • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  جغرافیا (تمام گرایش ها)
 • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  مدیریت (تمام گرایش ها)
 • مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری  گردشگری و توریسم (تمام گرایش ها)

 

انجام پایان نامه مدیریت

رشته مدیریت از پر طرفدارترین رشته های دانشگاهی در سراسر جهان است که هر ساله علاقه مندان بسیاری را به خود جلب می کند.یکی از چالش­ های تحصیل برای دانشجویان سطح کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت، نوشتن پایان نامه و پروپوزال می­باشد. بسیاری از دانشجویان این تفکر را دارند که پروپوزال مدیریت را خود بنویسند و در ادامه به ویژه در فصول مربوط به روش تحقیق، از خبرگان مدیریتی و آماری برای همکاری و کمک برای انجام پایان نامه مدیریت و انجام رساله مدیریت استفاده نمایند. باید بدانید که نوشتن پروپوزال مدیریت از بخش های دیگر مهم تر بوده و چالش های خاص خود را دارد.

پروپوزال رشته مدیریت

در گام نخست یک پروپوزال رشته مدیریت باید مساله محور باشد. این بدان معنی است که محقق مساله ای را درک کرده باشد و سعی داشته باشد با ارایه آن به عنوان دلیل انتخاب موضوع، اساتید را راغب نمایند که با دانشجو و محقق رشته مدیریت همکاری نمایند. یک کار علمی، کار صحیحی است که بتواند یک مشکلی را شناسایی کند و برای حل آن راهی را پیشنهاد دهد.
پس از شناسایی متغیرها، محقق باید به دنبال یک مقاله بیس به روز در رشته مدیریت با کلید واژه­های اصلی پایان نامه مد نظر خود باشد. دلیل استفاده از یک مدل مبنا برای انجام پایان نامه در رشته مدیریت آن است که دانشجویان سطح کارشناسی ارشد، به دلایل مختلف از جمله ضعف در زمینه مدل­سازی و ارایه مدل، اساتید سعی بر این دارند که از مدل­های مبنا  برای انجام پژوهش استفاده نماید.

در گام بعدی اساس مدل و مساله فرضیه­ ها و اهداف خود را بیان نماید. فرضیه ها و اهداف به عنوان چراغ روشن کننده ادامه مسیر شناخته می­ شود، که می­ تواند با تبیین درست زمینه لازم برای نوشتن صحیح روش تحقیق مشخص نماید. در نهایت مفاهیم روش شناسی و نحوه سنجش و دستیابی به فرضیه هایی که در انجام پایان نامه مد نظر است، مطرح می ­شود .

گرایش های رشته مدیریت

 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت دولتی
 • مدیریت صنعتی
 • مدیریت تکنولوژی
 • مدیریت فناوری اطلاعات
 • مدیریت کارآفرینی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت جهانگردی
 • مدیریت اجرایی و شهری

انجام پایان نامه مدیریت و انجام رساله مدیریت

بعد از نگارش پروپوزال مدیریت، برای انجام پایان نامه باید بدانیم، دانشگاه مورد نظر پایان نامه را در چند فصل تدوین نموده است. فصل بندی پایان نامه رشته مدیریت در دانشگاه های داخلی از یک قانون کلی  5 فصلی تبعیت می­ نماید

انجام پایان نامه در مقاطع ارشد و دکتری بسیار جدی پیگیری می شود. هدف از این طرح آن است که بتوانیم به کارهای تحقیقاتی روی بیاوریم و دانشجویان را طوری تربیت کنیم که بتوانند تحقیقات را جدی بگیرند. ما هدفمان آموزش انجام پایان نامه به شیوه های نوین است و در جهت مشاوره انجام پایان نامه تلاش می کنیم بتوانیم دانشجویان را با رویدادهای تحقیقاتی در کشور آشنا کنیم.

مدیریت، پایه و بنیاد های وسیعی از موضوعات مربوط به کسب و کار، مالی، اقتصادی و بازاریابی را در بر می گیرد. مدیریت تمركزی اساسی بر كارآیی دارد و فرصت های لازم برای كارها و پروژه های حرفه ای را در نظر می گیرد. مدیریت در مجموع شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه مديريت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

انجام پایان نامه جغرافیا

جغرافیا علمی است که به مطالعه روابط و محیط زندگی جوامع بشری اهمیت ویژه ای می دهد. جغرافیا به طور اخص درباره آب و هوا، پوشش گیاهی، خاک و فرآورده های آن، پدیده های مختلف در هر منطقه از کره زمین گفتگو می کند. گرایشهای اساسی جغرافیا عبارتند از جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، زمین شناسی و زمین ریخت شناسی. پژوهشگران رشته جغرافیا به دنبال ایجاد تعامل بهتر بین انسان و محیط بوده و برای زندگی بشری اهمیت بسیاری قائل می باشند . بنابراین آنچه مهم است تربیت محققین این رشته است که از طریق دانشگاه ها در قالب دوره های تحصیلات تکمیلی و انجام پایان نامه جغرافیا ارائه می گردد. در کشور ایران نیز این رشته مورد توجه دانشگاه ها بوده و در مقاطع تحصیلات تکمیلی و در کلیه گرایشها به تربیت محقیق و پژوهشگر پرداخته می شود.

ابن رشته در مقطع کارشناسی در چهار گرایش: جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، کارتوگرافی و جغرافیا سیاسی – نظامی ارائه می شود و گرایشهای جغرافیای طبیعی و انسانی خود شامل گرایشهای متعددی هستند. البته تفاوت گرایشها تنها در ۸ واحد درسی تخصصی است. لیکن در انجام پایان نامه رشته جغرافیا، گرایش تاثیر زیادی در تعیین مسیر مطالعاتی دارد. مانند سایر رشته ها در حوزه تحصیلات تکمیلی آنچه بیش از واحدهای درسی اهمیت دارد کیفیت پژوهش در انجام پایان نامه رشته جغرافیا است. لذا دغذغه اصلی دانشجویان این رشته کیفیت انجام پایان نامه است.

گرایش های در حوزه تخصصی اساتید موسسه برای انجام پایان نامه جغرافیا

 • جغرافیا گرایش برنامه ریزی روستایی
 • جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری – ناحیه ای
 • جغرافیا گرایش اقلیم شناسی
 • جغرافیا گرایش هیدرولوژی
 • جغرافیا گرایش ژئومورفولوژی
 • جغرافیا گرایش برنامه ریزی توریسم
 • جغرافیا گرایش جغرافیای سیاسی- نظامی

جغرافیا یک رشته متنوع است که هنرها و علوم اجتماعی و طبیعی، آموزش های گسترده ای را در بر می گیرد و به مسائل مطرح، از جمله تغییرات زیست محیطی، نابرابری های منطقه ای و جهانی و تحول اقتصاد و فرهنگ جهانی می پردازد. دانشجویان دیدگاه منسجمی از جهانی که به سرعت در حال تغییر و شیوهای که جامعه بر آن تأثیر می گذارد و تحت تاثیر آن قرار می گیرد را به دست می آورند. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است.

انجام پایان نامه گردشگری

جهت آشنایی دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی با پژوهشها و زمینه های مطالعاتی این رشته، در این قسمت لیستی از چند موضوع پایان نامه مدیریت جهانگردی ارائه شده است. لیست موضوعات مذکور به دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی کمک می کند تا از موضوعاتی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و اساتید دانشگاه های کشور است، اطلاع یابند. با بررسی این موضوعات شما می توانید چند موضوعی که فکر می کنید بیشتر با علایق و توانایی های شما همخوانی دارد را انتخاب و سپس با تهیه کردن متن پایان نامه های مربوط به این موضوعات از طریق کتابخانه های دانشگاهها به مطالعه دقیق تر موضوعات پرداخته و با بررسی شکاف های موجود در آنها موضوعات جدیدتری برای کار پژوهشی و پایان نامه خود انتخاب کنید.

چند موضوع پایان نامه مدیریت جهانگردی و گردشگری

تحلیل مشکلات مدیریت منابع انسانی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی

تعیین عوامل کلیدی موفقیت در شراکت های استراتژیک بین المللی

نارضایتی های گردشگران بین المللی بازدید کننده از تخت جمشید

اولویت‌بندی عوامل موثر بر انتخاب دفاتر خدمات مسافرتی از دیدگاه گردشگران

شناسایی الگوی مناسب برای بازاریابی گردشگری ورزشی

بررسی برنامه ریزی ها و سیاستهای توریسم جمهوری اسلامی ایران

اولویت‌بندی عوامل رضایتمندی گردشگران از خدمات دفاتر مسافرتی شهر تهران

اولویت‌بندی عوامل محیطی موثر بر توسعه کارآفرینی گردشگری در مقصد

انگاره مردم ایروان از ایران به عنوان مقصد گردشگری

رابطه عوامل فرهنگی با جذب گردشگران پزشکی ایران

اولویت‌بندی عوامل بازدارنده مشارکت شهروندان تهرانی در گردشگری کوتاه‌مدت حومه

رفتار جستجوی اطلاعات گردشگران در فرایند برنامه ریزی در مرحله قبل از سفر

عوامل جذب توریست منطقه ای و توریست بین الملل بین کشورهای عضو اکو

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت جهانگردی

دپارتمان علوم انسانی و مدیریت موسسه همراه شریف  برای انجام پایان نامه ارشد و به منظور نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت جهانگردی، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مدیریت جهانگردی، بدین وسیله آمادگی خود را جهت مشاوره، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته مدیریت جهانگردی اعلام می نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش انجام پایان نامه کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

مشاوره انجام پایان نامه معماری

موسسه کپژوهشگران برتر با بهره گیری از  کادر مجرب و متخصصان در رشته های معماری و شهرسازی آماده  است در خصوص تدوین و  انجام پایان نامه معماری  و  انجام پایان نامه شهرسازی در خدمت دوستان دانشگاهی و دانشجویان محترم باشد. نمونه کارهای زیادی در این زمینه انجام دادیم و افتخار داریم در اسرع وقت مشاوره لازم برای انجام پایان نامه  را با  تماس یا از طریق ایمیل و تلگرام جواب بدهیم.

 

 

برخی از خدمات مهم مؤسسه

مؤسسه پژوهشگران برتر در استخراج مقاله از پایان نامه معماری، استخراج مقاله از پایان نامه شهرسازی، استخراج مقاله از پایان نامه جغرافیا (تمام گرایش‌ها) و مدیریت، طرح و پروژه می‌پذیرد.مؤسسه پژوهشگران برتر همواره تلاش دارد تا به دانشجویان عزیز در رابطه با نحوه انجام پایان نامه معماری، انجام پایان نامه شهرسازی، و انجام پایان نامه رشته‌های مدیریت و جغرافیا (تمام گرایش‌ها) خدمات ارائه دهد.

بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ارائه می دهیم

مؤسسه مطالعاتی و مشاوره پژوهشی پژوهشگران برتر برای مشتریان خود بهترین قیمت را تضمین می کند. مؤسسه پژوهشگران برتر این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا قبل از عقد قرارداد و ثبت سفارش، به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه دهد

انجام پایان نامه معماری کارشناسی

رشته معماری در مقطع کارشناسی شامل برخی از دروس تخصصی است که این دروس بیشتر به نظر می‌رسد دروس پایه‌ای و نظری برای دانشجویان این رشته باشند. به هر حال، امروزه در مقطع کارشناسی، دانشجویان تا حدودی با مفاهیم و رویکردهای معماری، طراحی و نقشه کشی آشنا می‌شوند و همچنین طراحی پلان با نرم افزارهای تخصصی از جمله اتوکد نیز در چارت درسی آنان موجود می‌باشد.

با اینکه در مقطع کارشناسی، انجام پایان نامه معماری از اهمیت چندان زیادی برای دانشگاه برخوردار نیست ولی با این همه، روند آشنایی دانشجو را متد روز طراحی و نحوه آموزش و یادگیری آن ها با انجام پایان نامه معماری را بیشتر می‌کند. از این رو، این مؤسسه در تلاش است با ارائه خدمات مشاوره به برخی از دانشجویان که توانایی و یا وقت کافی برای یادگیری و طراحی این نوع نقشه ها را ندارند به آن ها کمک کند تا در زمینه انجام پایان نامه بتوانند مشاوره های خوبی از این مؤسسه دریافت کنند.

انجام پایان نامه معماری کارشناسی ارشد

برای مقطع کارشناسی ارشد اوضاع تا حدود زیادی متفاوت می باشد. در این مقطع، انجام پایان نامه معماری در گرایش های مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است مخصوصاً اینکه با توجه به گرایش های مختلف این رشته، نیاز به آگاهی و درک عمیق از نحوه انجام پایان نامه در گرایش های مختلف برای دانشجویان پیش از پیش حائز اهمیت می باشد. لذا این مؤسسه با ارائه خدمات به دانشجویان عزیز در گرایش های مختلف معماری، کمک می‌نماید تا دانشجویان در نحوه انجام پایان نامه معماری به بهترین شکل ممکن عمل نمایند.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

پژوهشگران برتر

09333358943

 

کارهای دیگر ما

 • انتخاب موضوع پروپوزال و پایان‌نامه
 • استخراج مقاله از پایان‌نامه
 • رفرنس نویسی پایان نامه به شیوه IEEE
 • رفرنس نویسی پایان نامه به شیوه vancouver
 • رفرنس نویسی پایان نامه به شیوه شیکاگو
 • رفرنس نویسی پایان نامه به شیوه APA
 • رفرنس نویسی پایان نامه و مقاله
 • مشاوره نگارش پایان نامه
 • انجام تحلیل‌های آماری فصل (4)
 • طراحی پلان و 3D و ماکت برای رشته‌های معماری
 • تحلیل‌های آماری با نرم‌افزار SPSS