مقاله ISI معماری

نگارش مقاله برای مجلات علمی isi  یک فعالیت بسیار رقابتی است و این مهم است که بدانیم علت ریجکت مقالات چیست. علاوه بر این، فرآیند بررسی همگانی مجله، یک عنصر ضروری برای انتشار مقالات است، زیرا هیچ نویسنده ای قادر به شناسایی و رسیدگی به تمام مسائل بالقوه با یک مقاله نیست.

در اولین وهله ی نگارش مقاله برای مجلات Elsevier، تاکید بر این است که محققان باید در مراحل اولیه تحقیق یا تحصیلات دکترای خود شروع به نوشتن کنند. و زمانی که نتیجه گیری نگاشته شد اقدام به انتشار مقالات خود کنند. نویسندگان گاهی اغلب ازین شاکی هستند که همیشه پس از بازخورد دریافت شده از ویرایشگر مجله و بررسی کنندگان فرصت کمی برای رفع نقایص دارند.

مراحل چاپ و اکسپت مقاله isi

به‌منظور چاپ و اکسپت مقاله isi بهتر است که از همان ابتدا به‌صورت اصولی پیش بروید. در غیر این‌صورت حتی ممکن است زمان زیادی برای چاپ مقاله بگذارید، ولی در نهایت متوجه شوید که مقاله قابل چاپ نیست و یا ریجکت شده است. پس اگر به‌دنبال چاپ مقاله isi فوری هستید، این مراحل را به‌صورت تک به تک انجام دهید.

1- استخراج مقاله از داده‌های پژوهشی

اولین مرحله برای چاپ مقاله آی اس آی استخراج مقاله از داده‌های پژوهشی است. اگر پایان‌نامه نگارش کرده‌اید و یا به‌صورت عملی و نرم‌افزاری یک تحقیق را انجام داده‌اید، می‌توانید مراحل استخراج مقاله را براساس داده‌های ارزشمند خودتان انجام دهید. درج عکس و تصاویر مناسب در مقاله را فراموش نکنید.

2- ترجمه مقاله به‌صورت تخصصی و فنی

همه ما می‌دانیم که امکان انتشار مقاله فارسی در ژورنال‌های isi وجود ندارد. پس از همین حالا دست به‌کار شوید و شروع به ترجمه مقاله خودتان به‌صورت تخصصی و فنی کنید. هرگز از ماشین‌های ترجمه برای ترجمه مقاله استفاده نکنید. چون در این‌صورت احتمال اینکه مقاله شما ریجکت شود به‌شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

3- فرمت‌بندی مقاله بر اساس فرمت مجله موردنظر

هر یک از ژورنال‌های isi دارای فرمت مشخصی هستند. این فرمت باید برای تمامی مقالات رعایت شود و شما نیز به‌عنوان فردی که قصد چاپ مقاله isi را دارید، باید حتماً فرمت آن ژورنال را دانلود نمایید. معمولاً فرمت هر مجله در بخش راهنمای نویسندگان منتشر می‌شود و می‌توانید مطابق با همان فرمت پیش بروید.

4- سابمیت یا همان ارسال مقاله

پس از اینکه مراحل مربوط به نگارش مقاله، ترجمه و فرمت‌بندی را انجام دادید نوبت به سابمیت مقاله می‌رسد. سابمیت مقاله طی یک سری فرآیندهای خاصی در سایت ژورنال انجام می‌شود. بهتر است که مراحل سابمیت مقاله را به‌صورت تخصصی انجام دهید و هرگز بدون توجه به نکات توضیح داده شده در مقاله این کار را نکنید. چون در چنین شرایطی ممکن است خیلی زود داوران مقاله شما را ریجکت کنند.

5- پذیرش مقاله و انتشار آن

آخرین مرحله چاپ مقاله، پذیرش آن است که باید پس از داوری مشخص شود. در صورتی‌که مقاله مطابق با نظر داوران باشد، می‌توانید با خیالی راحت شاهد پذیرش آن در ژورنال باشید. در غیر این‌صورت اصلاحات مشخص می‌شوند و می‌توانید با بررسی و انجام آن‌ها دوباره مقاله اصلاح شده را ارسال کنید.

هزینه چاپ مقاله isi چقدر است؟

هزینه چاپ مقاله isi براساس عوامل بسیار متنوعی محاسبه می‌شود که درک این عوامل می‌تواند تأثیر زیادی روی کاهش استرس شما داشته باشد. به‌طور کلی فرآیند اکسپت مقاله و طولانی شدن آن اولین عاملی است که می‌تواند روی هزینه چاپ مقاله isi مؤثر باشد. با این‌حال open access بودن یا نبودن مقاله نیز می‌تواند روی قیمت و هزینه چاپ مقاله مؤثر باشد. توصیه ما به شما این است که چاپ مقاله را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهید و فکر هزینه نباشید. چون زمانی این موضوع را درک می‌کنید که زمان زیادی برای چاپ مقاله گذاشته‌اید، ولی در نهایت مقاله در یک ژورنال حرفه‌ای و مناسب منتشر نشده است.

چرا خدمات ما؟

خدمات ما به دلایل زیر حائز اهمیت است

  • قیمت های مقرون به صرفه جهت رضایت مشتری
  • اعضای حرفه ای و مجرب
  • تضمین کیفیت در خدمات ارائه شده
  • تحویل به موقع و بدون دیرکرد
  • جلب رضایت مشتری در تمامی مراحل اجرا

 

مؤسسه مطالعاتی و مشاوره پژوهشی پژوهشگران برتر، همراه شما با شیوه‌های جدید نگارش پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری

پژوهشگران برتر

مشاوره انجام پایان نامه معماری و شهرسازی

09333358943