Skip to main content

مشاوره انجام پایان نامه ارشد مدیریت

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مدیریت به این نکته واقفند که انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت در واقع مهم ترین بخش تحصیل آنها به حساب می آید. دانشجویان کارشناسی ارشد پس از گذراندن واحدهای درسی، جهت دریافت مدرک دوره تحصیلی خود باید پایان نامه انجام دهند. انجام پایان نامه برای دانشجویان با استرس زیادی همراه است دانشجویان از همان ابتدای دوره کارشناسی ارشد همیشه واهمه ی انجام پایان نامه و دفاع از آن را دارند. اما مدیراما قصد دارد با آموزش و بررسی نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد همراه و همیار شما در انجام این مهم باشد. رشته مدیریت گرایش‌های مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

 

گرایش های مختلف رشته مديريت

رشته مديريت دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

  • مدیریت بازرگانی (Business Management)
  • مدیریت دولتی (Government Management)
  • مدیریت صنعتی (Industrial Management)
  • مدیریت تکنولوژی (Technology Management)
  • مدبربت فناوری اطلاعات (Information Technology Management)
  • مدیریت مالی (Financial Management)
  • کارآفرینی (Entrepreneurship Management)
  • مدیریت منابع انسانی (human resource Management)
  • مدیریت نشر (Publishing Management)
  • مديريت حمل و نقل دريايی بين قاره ای (Intercontinental Maritime Transportation Management)

 

مدیریت دولتی

این رشته با هدف آموزش دادن و تربیت جوانان توانمندی است که بتوانند در زمینه ی مدیریت سازمان ها و موسسات اداری دولتی مشغول به کار شوند و وظایفی که بر عهده ی مدیران دولتی است عبارتند از: هدایت و رهبری سازمان، برنامه ریزی همه جانبه، سازماندهی و تعیین وظایف اعضای سازمان ها و نظارت بر تمام امور جاری و حل مشکلات آن می باشد. مدیریت دولتی خود به گرایش های مختلفی تقسیم می شود: گرایش مدیریت منابع انسانی – گرایش مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی- گرایش مدیریت تحول. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت دولتی کلیک کنید.

 

مدیریت صنعتی:

با گسترش صنایع مختلف و ایجاد کارخانه ها ی گوناگون وجود نیروهای مستعد در راس هر واحد صنعتی برای بازدهی و توسعه و پیشرفت آنها از اولویت های درجه اول به شمار می رود. از اهداف اصلی این رشته سازماندهی امور مالی و رفتاری واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت صنعتی کلیک کنید.

 

مدیریت بازرگانی:

مدیریت بازرگانی با هدف تربیت مدیران توانمند و خلاق برای موسسات تجاری و بازرگانی تاسیس شده است. از وظایف مهم مدیر بازرگانی یک شرکت جذب مشتریان به طرق گوناگون و ایجاد ارتباط مناسب بین مشتریان، معرفی محصولات یا خدمات، شناسایی بازارهای جدید و سازماندهی و هدایت روشهای مناسب توزیع کالا ها می باشد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت بازرگانی کلیک کنید.

 

مدیریت استراتژیک:

مدیریت استراتژیک به معنی یک چشم انداز همه جانبه از آینده ی یک شرکت یا یک سازمان است و مجموعه ی عملکرد بلندمدت یک شرکت را در درازمدت معین می کند. اهم مسائل مطرح در مدیریت استراژیک عبارتند از برنامه ریزی، سازماندهی و تجریه و تحلیل فعالیتها است.برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت استراتژیک کلیک کنید.

 

مدیریت مالی:

مدیریت مالی به معنی هدایت صحیح و کارآمد تمام منابع مالی به منظور رسیدن به اهداف سازمان است.از مسئولیت های مهم مدیر مالی می توان به چگونگی اختصاص بودجه و نحوه ی افزایش سرمایه همچنین اختصاص سود به سهامداران اشاره کرد. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت مالی کلیک کنید.

 

مدیریت آموزشی:

از مهمترین اهداف ایجاد رشته مدیریت آموزشی، آموزش نیروهای توانمند برای مدیریت مسائل آموزشی، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری درباره مسائل آموزش و پرورش و همچنین مدیریت آموزشگاهها و مدارس و ادارات آموزش و پرورش و تدریس در زمینه مدیریت آموزشی می باشد. برای سفارش مشاهوره آموزش انجام پروژه مدیریت آموزشی کلیک کنید.

 

مدیریت اجرایی

مدیریت اجرایی یا ( EMBA ( executive MBA با هدف اجرای ایده های مدیریتی در جهت بهبود و رشد سازمان به پرورش مدیران کارآمد در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی می پردازد. تجزیه و تحلیل مسائل سازمانی ، ارائه راه حل های قابل اجرا ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک قسمتی از موارد مورد بحث در مدیریت اجرایی هستند. این رشته دارای سه گرایش مدیریت MBA ، مدیریت امور شهری و مدیریت اجرایی است. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت اجرایی کلیک کنید.

مدیریت هتلداری:

مدیریت هتلداری به عنوان مطالعه در مورد صنعت مهمان نوازی ، آشنایی با تاریخ و فرهنگ ملل مختلف ، جهانگردی ، مردم شناسی ، صنایع دستی ، روابط عمومی و هر آنچه که برای مدیریت صحیح هتل رستوران و .. لازم است را شامل می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت هتلداری کلیک کنید.

مدیریت بانکداری:

مدیریت بانکداری با هدف برطرف نمودن نیازهای مشتریان بانکی به منظور ارزیابی ، برنامه ریزی ، مدیریت جنبه های مختلف بانکداری و مسائل مختلف بانکی شکل گرفته است و سعی در برآورده نمودن تمامی نیازهای مالی یک سازمان در بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن دارد. رشته مدیریت بانکداری برحسب مشاغل مختلف به دو بخش بانکداری داخلی و بانکداری بین المللی تقسیم می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت بانکداری کلیک کنید.

مدیریت بیمه

مدیریت بیمه با هدف جبران خسارت بر مال افراد و با هدف توسعه صنعت بیمه ، به پرورش نیروی متخصص فنی و تجاری در صنعت بیمه می پردازد. مدیریت فرایند برنامه ریزی ، هدایت و نظارت بر کارهای افراد سازمان بیمه و استفاده از دیگر منابع سازمانی جهت دستیابی به اهداف را شامل می شود. برای سفارش مشاوره آموزش انجام پروژه مدیریت بیمه کلیک کنید.

 

پژوهشگران برتر

مشاوره انجام پایان نامه معماری و شهرسازی

09903358943